Konzultace

Jak to probíhá?

Konzultace trvá většinou 60 minut, ale lze se předem dohodnout i na delším trvání. Před první schůzkou vás zpravidla požádám o zaslání důležitých právních dokumentů předem emailem (např. kupní smlouva, rozsudek, dopis od protistrany atd.), abych se mohla na naše jednání připravit.

Konzultaci zahajuji tím, že vás nechám nejprve popsat váš příběh a poté začneme o věci společně diskutovat. Závěrem vám sdělím svůj předběžný právní názor na danou kauzu a uvedu návrhy jejího možného právního řešení.

Kde se potkáme?

Konzultace se koná při osobním setkání u mě v kanceláři. Ráda vám nabídnu dobrou kávu nebo čaj.

Pokud je pro vás z nějakého důvodu příjemnější se setkat třeba v kavárně, můžeme se na tom předem domluvit.

V tom případě platíte kávu vy. 🙂

Kolik to stojí?

Hodinová konzultace stojí 2200 Kč. Hodinová konzultace v anglickém jazyce stojí 2500 Kč.

Po skončení konzultace vám vystavím fakturu splatnou v hotovosti na místě. V případě, že se domluvíme na další spolupráci, uzavřeme písemnou smlouvu o právní pomoci a udělíte mi písemnou plnou moc. Rovněž vám vystavím fakturu za úvodní konzultace splatnou v hotovosti na místě a pokud se bude jednat o převzetí právního zastoupení v soudním řízení, vystavím současně fakturu na zálohu na budoucí právní služby.

Nejčastěji se bude jednat o částku ve výši 10 000 Kč, splatnou do deseti dnů od vystavení faktury.

Co řeším v rámci konzultací

Jste dávno rozvedení, ale bývalý manžel(ka) se nechce „hnout z baráku“, který je ve společném jmění manželů

Podám za vás žalobu o vypořádání zaniklého společného jmění manželů, na základě které soud rozhodne o spravedlivém rozdělení majetku.

Je vaše manželství v krizi a plánujete se s manželem(kou) rozvést? Potřebujete vyřešit, jak to bude s péčí o nezletilé děti? Jaké výživné můžete pro své nezletilé děti požadovat? Jak to bude s vypořádáním společného majetku?

Připravím vám takzvaný opatrovnický návrh a provedu vás celým soudním řízením. Podám za vás návrh na rozvod manželství. Připravím dohodu o vypořádání společného jmění manželů.

Rozvádíte se a druhý manžel (partner) vás „vydírá“ střídavou péčí o nezletilého, pokud se s ním nedohodnete na výši výživného či vypořádání společného majetku?

Převezmu vaše právní zastoupení a budu účinně a sebevědomě hájit vaše zájmy a zájmy nezletilého dítěte.

Chcete pronajmout byt nebo nebytový prostor?

Zašlete mi svůj návrh a já vám jej obratem zkontroluji a opřipomínkuji. Nebo vám připravím návrh smlouvy „na míru“ dle vašich požadavků.

Opustil vás manžel kvůli jiné ženě, nechal vás doma s dvěma nezletilými dětmi a kromě výživného na děti vás zanechal zcela bez prostředků?

Podám za vás žalobu o výživné manželky, na základě které vám soud přizná výživné k dorovnání stejné životní úrovně do doby rozvodu manželství.

Jste zletilý student střední nebo vysoké školy a jeden z rodičů vám nechce dobrovolně platit výživné nebo vám posílá jen minimální částku?

Podám za vás žalobu o výživné pro zletilé dítě a soud rozhodne o povinnosti rodiče platit k vašim rukám výživné, odpovídající vašim odůvodněným potřebám a možnostem povinného rodiče.

Prodáváte nebo kupujete nemovitost? Potřebujete rychle zkontrolovat předkládané smluvní dokumenty? Nebo potřebujete celou zakázku vyřídit „na klíč“?

Obraťte se na mě a já všechno rychle obstarám, včetně bezpečné a prověřené úschovy peněz a listin.

Jak se objednat?

K objednání konzultace použijte prosím níže uvedený kontaktní formulář nebo mi pošlete email na marketa@cebrovska.cz.

Ve zprávě se mi pokuste stručně popsat vaši kauzu a s čím byste potřebovali poradit.

Kontaktujte mně